Harry Potter

>>Harry Potter VII.

Harry Potter nezemře !!!

Původně zamýšlená smrt hlavního hrdiny se nakonec neuskuteční pod velkým nátlakem fanoušků Harryho Pottera.
Spisovatelka J.K. Rowling (42) se dostala pod těžkou palbu kritiky svých malých čtenářů, když ještě donedávna tvrdila, že v závěrečném díle svých příběhů o čarodějnickém učni nechá Harryho zemřít. Chtěla tak udělat definitivní tečku za svým dílem o Harry Potterovi, který čítá sedm svazků.

I představitel Harryho, herec Daniel Radcliffe (17) předpokládal, že v závěrečné knize jeho postava zemře. "Bylo by to hezké a důstojné zakončení posledního svazku o Harry Potterovi. Mohl by tak navždy žít v myslích a srdcích svých věrných čtenářů."

Pod nátlakem rozhořčených čtenářů však musela spisovatelka své rozhodnutí náhle změnit. Donutilo ji k tomu i její dvorní vydavatelství Bloomsbury, do kterého denně přicházelo tisíce rozzlobených dopisů. "Tímto všem milovníkům Harry Pottera s velkou radostí sdělujeme, že Harry nezemře," uvedl tiskový mluvčí vydavatelství. Oficiální stanovisko vzbuzuje velkou naději všech příznivců malého čaroděje, že se ještě někdy dočkají pokračování jeho dobrodružství. Zatím poslední díl s názvem Harry Potter And The Deathly Hollows přijde na pulty knihkupectví v červenci tohoto roku.

© potterharry.net

Poslední komentáře
23.03.2012 16:25:21: party dress for plus size Clothes to buy Clothing evening Pants wool affordable fashion evening clot...
 
>